Základní škola Hradec Králové,
tř. SNP 694

Lyžařský kurz tříd 4. B, 5. A a 5. B

V týdnu od 24.1. do 28.1. proběhl tzv. výjezdový lyžařský kurz tříd 4.B, 5.A a 5.B. Každé ráno v 7:30 jsme vyjížděli společně autobusem do skiareálu Sedloňov, kde jsme se pod vedením instruktorů z lyžařské školy Snowbear učili jezdit na lyžích nebo na snowboardu. Každý den nás čekaly tři hodiny výuky. Do školy jsme se vraceli až na pozdní oběd. Lyžařský kurz se velmi povedl, všichni se na lyžích nebo snowboardu naučili nové věci a všechny tři třídy jsme krásně zakončily první pololetí letošního školního roku.