Základní škola Hradec Králové,
tř. SNP 694

Lyžařský kurz 2. ročníku se Snowbearem

Žákyně a žáci z 2.A, 2.B a 2.C si užili v týdnu od 20. 3. do 23. 3. 2023 poslední lyžování ve Skiareálu Sedloňov. Vzhledem ke špatný sněhovým podmínkám v lednu byl náš lyžařský kurz přesunut na konec března a všichni jsme do poslední chvíle doufali, že o týden na horách nepřijdeme. Nakonec jsme zvládli absolvovat celkem 4 z 5 dnů. Celý týden se o nás starali instruktoři ze Snowbearu, kteří naučili lyžovat úplně všechny děti. Již teď se těšíme na příští rok a doufáme, že nám v lednu bude počasí přát!

IMG_0454.jpeg (4.56 MB)

IMG_0984.jpeg (5.38 MB)