Zájezd do Anglie

19.09.2016 09:07

V jarních měsících 2017 plánujeme zájezd do Velké Británie.

 

Program:

HASTINGS - 8 dní, 5 nocí, 16 lekcí AJ

Cena 2016: 11 390 Kč


 

1.den – sobota  

odjezd dle úvodní strany info balíčku,  cesta přes Německo do Anglie.

 

2.den – neděle                 

ranní trajekt Calais FR – Dover UK, celodenní výlet do přímořského letoviska Brighton - prohlídka pobřeží. Návštěva Royal Pavillion - královské sídlo, které nechal vystavět král Jiří IV. Jako své letní útočiště v indickém, čínském a japonském stylu. Procházka uličkami The  Lanes, zábavné molo Palace Pier

19:00 hod. / ubytování v rodinách, večeře

 

3.den – pondělí

výuka anglického jazyka / 4 lekce, teplý oběd ve školní jídelně

odpoledne seznámení s městem Hastings, procházka po Old Town, prohlídka Hastings Castle (zřícenina hradu, kde se promítá video o bitvě 1066), dále pašerácká jeskyně Smugglars Adventure (život pašeráků), Sea Life Center (podmořské akvárium)

19:00 hod. / ubytování v rodinách, večeře

 

4.den – úterý

výuka anglického jazyka / 4 lekce, teplý oběd ve školní jídelně

Odpolední výlet do městečka Arundel – návštěva Arundel Castle – zámku z 19. století, volno k  nákupům

19.00 hod. / ubytování v rodinách, večeře

 

5.den – středa  

dopoledne výuka  / 4 lekce, teplý oběd ve školní jídelně

odpoledne návštěva přístavního města Portsmouth, zde prohlídka bitevních lodí HMS Warrior, HMS Victory a HMS Mary Rose

19:00 návrat do rodin, večeře

 

6.den – čtvrtek

výuka anglického jazyka / 4 lekce, teplý oběd ve školní jídelně

Odpolední výlet do Eastbourne, prohlídka města, v případě příznivého počasí vyjížďka loďkou k majáku Beachy Head, útesy Seven Sisters s výhledem na maják Beachy Head, dle času návštěva atrakce How they lived than.

19:00 návrat do rodin, večeře

 

7.den – pátek

brzy ráno odjezd z Hastings do Londýna na celodenní výlet: procházka Londýnem kolem nejvýznamnějších míst: : Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, kolem St.James´s Parku k Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Leicester  Square,Covent  Garden, Trafalgar Square, dále pak Tower Bridge, Tower of London, HMS Belfast atd. Cesta ke stadionu 02, kde na skupinu bude čekat autobus. 

Večer přejezd do přístavu Dover do Calais, noční průjezd Evropou.

 

8.den – sobota

průjezd Belgií, Německem a příjezd do ČR ve večerních hodinách.

 

 

V CENĚ: doprava zahraničním autobusem, trajekt Calais – Dover  a zpět, ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (kontinentální snídaně, teplý oběd ve školní jídelně, večeře) ubytování po 2-4 studentech v jedné rodině, výuka AJ v zahraniční škole Embassy CES – www.embassyenglish.com odpolední program, organizační pracovník CK ALBION (tzv.group leader)  po celou dobu pobytu i cesty, pojištění léčebných výloh a pobytu v zahraničí včetně storna pobytu, pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

CENA NEZAHRNUJE: vstupné do navštívených objektů, jízdné v místní dopravě, kapesné pro osobní potřebu

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU SI PROSÍM VYTISKNĚTE PŘEDBĚŽNOU PŘIHLÁŠKU, VYPLŇTE JI A ODEVZDEJTE VYUČUJÍCÍ ANGLIČTINY VAŠEHO DÍTĚTE.

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Zpět