Vstup rodičů prvňáčků do školy

31.08.2020 11:09

Vážení rodiče našich prvňáčků,

 

naše škola se pro Vás otevře 1. září v 7.45 hodin. Vstup do školy pro Vás a Vaše děti bude umožněn ze dvora z ulice Ječná třemi vchody přímo do budovy prvního stupně tak, aby se děti nemísily s ostatními školáky.

 

Vzhledem k doporučení Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva školství České republiky Vás žádáme, aby svého prvňáčka do školy doprovodili pouze dva zákonní zástupci, případně dvě jiné blízké osoby, a to v roušce.

 

Vyučování první školní den potrvá do 9.00 hodin. Doporučujeme, abyste s dětmi do tašky zabalili penál, pastelky a malé pitíčko pro případ žízně. 

 

Děkujeme Vám za pochopení  a respektování těchto opatření v zájmu zdraví Vašich dětí.

 

Těšíme se na Vás

 

Vedení školy

 
Zpět