Úspěch našich žáků v okresním kole zeměpisné olympiády

22.02.2016 09:11

   V úterý 16. 2. 2016 si nejlepší řešitelé školních kol Zeměpisné olympiády porovnali své vědomosti v konkurenci škol hradeckého okresu na ZŠ Jiráskovo náměstí. Naši školu reprezentovali Ondřej Válek (6.C) a Yasmin Jan (6.C) v kategorii A. V kategorii B soutěžili Jan Dürschmied (7. B) a Eliška Dvořáková (7. A). Nejstarší kategorii C zastupovali Tomáš Prouza (8.A) a Zuzana Hakenová (9. B). Žáci si své znalosti otestovali v části s atlasem, v teoretickém testu a nakonec je čekala praktická část.

Jan Dürschmied obsadil v konkurenci dalších 20 soutěžících 3. místo.

Ondřej Válek se probojoval na krásné 5. místo.

            Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Honzovi gratulujeme!

Předmětová komise zeměpisu

Zpět