SPORTOVNÍ DEN S MĚSTSKOU POLICIÍ

23.09.2016 07:46

V úterý 20. 9. 2016 se žáci 2. stupně zúčastnili sportovního dne s městskou policií, který se konal v okolí kempu Stříbrný rybník. Žáci soutěžili v týmech. Čekal je terénní běh, který byl spojen s plněním různých úkolů (lukostřelba, lanová dráha, první pomoc atd.). V průběhu celého dne si žáci mohli na dalších stanovištích vyzkoušet např. chemické pokusy či pyrotechnický oblek.

Naši školu reprezentovali:

·         6 třída: Gracík Daniel, Čelková Barbora, Hronovský Lukáš   

                         (4. místo v kategorii A)

·         7. třída: Hájek Kryštof, Spejchalová Petra, Lankaš Jan                                  

                        (8. místo v kategorii A)

·         8. třída: Pašta Pavel, Vyhlídová Tereza, Tuček Adrian                                 

                        (6. místo v kategorii B)

·         9. třída: Petráček Samuel, Štefanová Viktorie, Richtermoc Kryštof         

                        (5. místo v kategorii B)

Žákům děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme ke krásným výsledkům!

Zpět

Fotogalerie: SPORTOVNÍ DEN S MĚSTSKOU POLICIÍ

/album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0884-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0886-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0887-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0906-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0895-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0897-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0898-jpg/ /album/fotogalerie-sportovni-den-s-mestskou-policii/dsc-0900-jpg/