Soutěž v psaní všemi deseti prsty na poč. klávesnici „Hradecká Juniorka“ 2019

19.06.2019 13:37

Dne 18. 6. se konala na půdě Obchodní akademie HK  na Pospíšilově třídě již tradiční (po čtyřiadvacáté) soutěž v psaní na poč. klávesnici všemi deseti prsty s názvem „Hradecká Juniorka“. Letos bylo novinkou, že se mohli této soutěže zúčastnit také žáci základních škol, kde se této aktivitě věnují.

 

                Protože naše ZŠ SNP má již několikátým rokem psaní všemi deseti zahrnuto do výuky a jsme rovněž zapojeni do projektu IKAP podporovaného Evropskou unií, který se věnuje rovněž této aktivitě, rozhodli jsme se s dětmi (ze 7. C) této soutěže zúčastnit.

                A jak jsme dopadli? Myslím, že napoprvé velice dobře. Naše žákyně (a výborná „písařka“) Terezka Levá obsadila v konkurenci cca 20 dětí krásné II. místo v kategorii základních škol. Další naše žákyně Beátka Škopová byla „těsně“ (přesněji o pouhé 3 úhozy!!!) čtvrtá.

                Terezka dostala za své snažení krásný diplom a kromě velmi pěkného dárku má jistě hezký pocit ze svého úspěchu. Blahopřejeme a jen tak dál, Terezko!!!

                Za ZŠ SNP Mgr. Jitka Březková

Zpět

Fotogalerie:

/album/fotogalerie157/dscn1119-jpg/ /album/fotogalerie157/dscn1120-jpg/ /album/fotogalerie157/dscn1123-jpg/ /album/fotogalerie157/dscn1124-jpg/