Školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

21.12.2017 07:56

V pondělí 18. 12. a ve středu 20. 12. 2017 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Žáci sedmých až devátých tříd si tak mohli ověřit své znalosti němčiny. Žáci se nejdříve krátce představili, poté konverzovali na vybrané téma (Meine Schule, Meine Hobbys, …..) a nakonec popisovali vybraný obrázek. Po poradě poroty ve složení p. uč. M. Lutonská, Z. Kaiserová a K. Šimáková jsou výsledky takovéto:

 

Kategorie I. A (7. třídy)

1. místo: Justýna Zahradníková, 7. A

2. místo: Nikola Soukupová, 7. C

3. místo: Valérie Macurová, 7. A

 

Kategorie II. A (8. + 9. třídy)

1. místo: Karolína Hodasová, 9. B

2. místo: Barbora Buchtová, 9. B

3. místo: Kateřina Havigerová, 8. A

 

Všem žákům děkujeme za účast a budeme se na ně těšit i v příštím roce.

Justýně, Nikole, Káje a Barče přejeme hodně štěstí 6.2.2018 v okresním kole.                                                  

Klára Šimáková

Zpět