Rekonstrukce ve školní jídelně

23.10.2013 15:30

OZNÁMENÍ

Vážení strávníci!

Omlouváme se za dočasné nepohodlí, ale během podzimních prázdnin a v průběhu měsíce listopadu bude ve školní jídelně probíhat částečná rekonstrukce, jejímž cílem je zkvalitnění provozu školní jídelny.

Obědy se proto budou vydávat na plastovém nádobí (kromě prvňáčků) a vařit se bude pouze oběd č. 1.

V souvislosti s rekonstrukcí dojde k trvalé změně přístupu do školní jídelny pro studenty SŠ, cizí strávníky a rodiče, kteří chodí pro obědy nemocným dětem.

Od 2. 11. 2013 se bude vstupovat do školní jídelny z ulice Ječné – brankou a po chodníku mezi pavilóny 1. a 2. stupně.

S touto změnou souvisí i následující opatření: náhradní stravenky bude od 2. 11. 2013 možno vyzvednout pouze z elektronické stravenkářky, která je od ledna 2013 umístěna u objednávacího boxu ve školní jídelně. Připomínáme, že k vyzvednutí náhradní stravenky musí strávník zadat heslo, které mu bylo (případně bude) přiděleno v kanceláři ŠJ. Je to stejné jako při objednávání obědů přes internet – heslo lze změnit.

Děkujeme za pochopení

vedení školy a školní jídelny

Zpět