Průběžné hodnocení žáků 2.stupně

19.02.2021 07:30

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci, kdy nikdo z nás neví, v jakém termínu dojde k návratu žáků do školy, jsme se rozhodli zpřístupnit Vám pravidelné měsíční hodnocení výsledků distančního vzdělávání Vašich dětí. Vzhledem k různým hodinovým dotacím jednotlivých předmětů bude toto hodnocení zveřejněno vždy za jednotlivé předměty v průběhu posledního úplného týdne kalendářního měsíce, počínaje únorem 2021. Tedy např. 22.2.-26.2.2021. Hodnocení za jednotlivé předměty najdete v aplikaci Teams v týmu Třídní informace třídy Vašeho dítěte. 

Například:

V každém z těchto týmů je zřízen kanál Průběžné hodnocení v 2. pololetí 2020-2021.

Například: 

Zde pak v záložce Soubory najdete hodnocení z jednotlivých předmětů:

Hodnocení Vašeho dítěte najdete pod jeho kódem/evid.číslem, které obvykle používáte například jako variabilní symbol pro platbu obědů ve školní jídelně nebo si ho můžete ověřit na scanu výpisu vysvědčení, které jste obdrželi od třídních učitelů 28. 1. 2021. 

Průběžné výsledky distančního vzdělávání Vám samozřejmě poskytnou na vyžádání vyučující jednotlivých předmětů individuálně i v průběhu celého měsíce.

Zpět