Provoz školní jídelny od 3.5.2021

29.04.2021 11:18

Vážení rodiče, přijměte prosím touto formou informace ohledně provozu školní jídelny 

od 03.05.2021.

Vstup strávníkům do školní jídelny bude umožněn pouze s ochranou dýchacích cest. 

Výdej obědů bude nadále probíhat se zvýšenými hygienickými opatřeními. Strávníci budou do jídelny vstupovat ve školou stanovených  časových intervalech. Oběd, příbor, sklenici na pití, dezert zajistí personál školní jídelny na výdejní tácy. Prostor školní jídelny bude větrán, stoly, podlahy, sedačky, objednávací box a výdejní okénka budou během provozu dezinfikovány. Přídavky budou umožněny pouze na čistý talíř či sklenici. Výdej obědů bude probíhat u obou výdejních okének z důvodu urychlení provozu. 

Výdej obědů pro žáky a studenty na distanční výuce a cizí strávníky bude umožněn pouze přes výdejní okénko (vchod z Blahoslavovy ulice)do vlastních nádob nebo jednorázových termoboxů (cena za box- termomiska na polévku s víčkem  + termobox na hlavní chod = 6,50 Kč bude připočtena k ceně jídla)

Výdej obědů pro žáky(prezenční výuka) a učitele ZŠ :          10.30  -  13.45 hodin ( obědy pro žáky automaticky přihlášeny, učitelé – nutno přihlásit)

Výdej obědů pro žáky na distanční výuce a cizí strávníky13,50  -   14.15 hodin ( obědy si každý musí přihlásit sám)

 
Zpět