Projekt EDISON – prosba o pomoc s ubytováním

26.02.2016 10:38

Hledáme rodiny , které by poskytly ubytování (pro jednoho nebo dva studenty v rodině)  vysokoškolským studentům v projektu Edison na naší škole. Jedná se o týdenní pobyt skupiny studentů, kteří budou chodit do hodin k našim žákům s připravenými prezentacemi o jejich zemi a kultuře. Prezentace proběhnou v angličtině. Všichni studenti pocházejí ze zemí mimo EU.


Jedná se o týden od 15. do 22. května a od Vás se očekává, že poskytnete studentovi nebo i dvěma studentům ubytování od neděle do neděle, snídaně a večeře. Také je vždy hezké, když ve volných odpoledních nebo o víkendu něco společně podniknete, to záleží na Vás, studenti jsou dospělí a mohou se vydat někam i sami. Nějaký program pro ně budeme mít i ve škole.

V případě zájmu se ohlaste p. Hartingerové  (725 796 264  hartingerova@edu-zssnp.cz). Děkujeme.

Zpět