OZNÁMENÍ O STÁVCE

04.11.2019 11:27

v souladu se zákonem  č. 2/1991 Sb. se Základní škola,  třída SNP,  ve středu  6.  listopadu 2019 připojuje  k  jednodenní  stávce  vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků školství s formulovanými požadavky pedagogické komory na zajištění kvalitních podmínek pro vzdělávání: 5 % hrubého domácího produktu pro školství, výrazné změny v nastavení inkluzivního vzdělávání, neschválení aktuální novely zákona o pedagogických pracovnících, 15 % navíc v roce 2020 pro pedagogy (z toho 10 % do tarifů). 

Ke stávce se připojili všichni zaměstnanci školy z řad pedagogů i nepedagogů a škola včetně školní družiny a školní jídelny tak zůstane po celý den zcela uzavřena. Z organizačních a dalších souvisejících důvodů odpadají tento den také všechny kroužky organizované Spolkem rodičů.

 

Zpět