Organizace přihlašování do zájmových kroužků pro školní rok 2016/17

05.09.2016 20:18
Vážení rodiče, 
v letošním školním roce se pokoušíme postupně vytvořit systém, který zjednoduší přihlašování do kroužků a jejich placení. Prosíme o Vaši spolupráci při jeho zavádění. Své děti přihlašujte na webových stránkách školy následujícím způsobem: klikněte na sekci "kroužky" a věnujte pozornost zobrazeným informacím. Jelikož chceme zabránit placení kroužků, které nebudou pro nedostatečný zájem otevřeny, potřebujeme nejen, abyste své dítě od 7. do 11. 9. na kroužky přihlásili, ale abyste od 13. 9. provedli kontrolu, zda budou Vámi zvolené kroužky otevřeny. Teprve poté proveďte platbu na uvedený účet (nejpozději do 30.9.). Kroužky budou probíhat od 19.9. 2016.
Do kroužků A jsou žáci přihlášeni již od konce školního roku 2015/16 a tudíž nejsou tyto kroužky zahrnuty ve webové aplikaci.
 
Před vlastním spuštením přihlašovacího webu Vám již dnes pro lepší orientaci poskytujeme přehled kroužků, zatím bez možnosti přihlášení.
 

 

Zpět