OKRESNÍ KOLO ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY

26.02.2018 16:20

V pátek 16. 2. 2018 proběhlo na ZŠ Jiráskovo náměstí okresní kolo Zeměpisné olympiády. Žáci soutěžili ve třech zeměpisných "disciplínách" - práci s atlasem světa, testu geografických znalostí a praktickém úkolu. Naši školu reprezentovali Jakub Vavřinka (6.B), Nicole Pilná (6.A),  Petr Podolský (7. C), Jan Merhout (7. B), Aleš Pejcha a David Stehlík z 8. B. Nejlepšího umístění dosáhl Petr Podolský, který v kategorii B (7. tříd) obsadil 2. místo. V kategorii A (6. tříd) se na 3. místě umístil Jakub Vavřinka z 6. B. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Petrovi přejeme hodně úspěchu v krajském kole.

                                                                                                                      Klára Šimáková

Zpět