Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

14.02.2019 08:30

Ve středu 13.2. proběhlo na Prvním soukromém jazykovém gymnáziu v Hradci Králové okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Naši školu zde reprezentovali Kateřina Havigerová a Jan Lankaš z 9.A. Oba dva žáci úspěšně absolvovali část poslechovou a poté i ústní – hovořili na vylosované téma, reagovali na položené otázky a také měli za úkol vyřešit problémové situace a popsat obrázky. Oba nás skvěle reprezentovali – Honza skončil na hezkém 3. místě, Káťa na krásném 1. místě a čeká ji tak krajské kolo, v němž jí přejeme hodně štěstí!

Kátě i Honzovi gratulujeme, děkujeme za výbornou reprezentaci školy a doufáme, že ani po odchodu z naší školy na němčinu nezanevřou.

 

                                                                                                                                  Zuzana Kaiserová

 

Zpět