NAŠE ŠKOLA VYHRÁLA DĚTSKÝ TRIATLON!

17.06.2018 20:32

V pátek 15. 6. se v kempu Stříbrný rybník konal DĚTSKÝ TRIATLON.

Naši školu reprezentovalo celkem 55 žáků a škola se v celkovém hodnocení umístila na 1. místě.

 

Nejlepší individuální úspěchy:

 

1. místo:

Vojtěch Šinták – v kategorii chlapců 1. třídy

Filip Marek - v kategorii chlapců 2. třídy

Šimon Klubal - v kategorii chlapců 3. třídy

Nela Křoustková – v kategorii dívek 3. třídy

Kateřina Pitrmanová – v kategorii dívek 8. a 9. třídy

 

2. místo:

Veronika Dusová – v kategorii dívek 1. třídy

Matěj Dus - v kategorii chlapců 2. třídy

Lucie Lorencová – v kategorii dívek 2. třídy

Amelia Croftová – v kategorii dívek 3. třídy

Max Fondrnaj - v kategorii chlapců 3. třídy

Žofie Hradilová – v kategorii dívek 6. a 7. třídy

 

3. místo:

Tereza Špačková – v kategorii dívek 3. třídy

Alex Biedermann - v kategorii chlapců 3. třídy

Eliška Pitrmanová – v kategorii dívek 4. a 5. třídy

 

Účastníci Dětského triatlonu:

 

1. třída

Veronika Dusová, Eva Čermáková, Václav Smažil, Vojtěch Šinták

 

2. třída

MATĚJ DUS, LUCIE LORENCOVÁ, Matyas Holeček, Šimon Alex Lilge, Filip Marek

 

3. třída

Jiří Špaček, TEREZA ŠPAČKOVÁ, DOROTA NOVOTNÁ, Emma Kuchařová, AMELIA CROFTOVÁ, ALEX BIEDERMANN, David Tomáš, MAX FONDRNAJ, DANIEL KOPEČNÝ, MAREK BITTNER, KVĚTOSLAVA HORNYCHOVÁ, Šimon Klubal, NELA KŘOUSTKOVÁ

 

4. třída

MIROSLAV HOUHA, ŠTĚPÁN JAKUBOVITS, MATĚJ NOVÁK, Štěpán Halík, Jakub Bouša, Jakub Havelka, Adriana Drapáková

 

5. třída

ALENA KUHNOVÁ, ANEŽKA NETUKOVÁ, ANITA ROVENSKÁ, ADAM LICOV, Matěj Pašek, Matyáš Doležal, MICHAELA HOLEČKOVÁ, Daniel Vošvrda, ELIŠKA PITRMANOVÁ, Matyáš Rejsek

 

6. třída

JAKUB DOSTÁL, Jan Pelouch

 

7. třída

Jana Petrovická, Štěpán Váňa, Tobiáš Vrabec, Petr Podolský, Martin Žaloudek, Lucie Fiedlerová, Alžběta Faltová, Jakub Doležal, Žofie Hradilová

 

8. třída

Kateřina Pitrmanová, Vojtěch Navrátil, Benedikt Rejsek

 

9. třída

Pavel Pašta, Matyáš Mach

 

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

 

Zpět