Lektoři do škol

02.03.2015 13:16
V naší škole letos probíhá grantový program Lektoři do škol, takže kromě naší učitelky paní Charmaine  McKinnon, která n nás učí angličtinu již osmým rokem, máme ještě tři další jazykové lektory – p. Lindsey Elms, která pomáhá s výukou angličtiny, pana Nicholase Portu, který učí němčinu, a p. Diega Cuesta, který je bilingvní a  učí francouzštinu a španělštinu. Doufáme, že výuka s pomocí rodilých mluvčích bude pro naše žáky zajímavější a bude pro ně přínosem. Také kontakt s cizími kulturami naše žáky obohacuje. Lektoři si totiž v rámci výukové metody CLIL připravují prezentace týkající se života v jejich zemích a nás nesmírně těší, že těm anglickým  bez problému rozumí již žáci pátých ročníků.
Zpět

Fotogalerie

/album/fotogalerie/img-20150220-072827-jpg/ /album/fotogalerie/img-20150223-125904-jpg/