Informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků

05.06.2020 12:20

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,


 

dovolujeme si Vás pozvat na první společnou informační schůzku, která se bude konat v budově školy 18.6. 2020 v 16.00 hodin. Vaše účast je dobrovolná. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, veškeré informace naleznete ZDE.

 

Program:

  1. společné zahájení v přízemí na chodbě 1. stupně
  2. třídní učitelé si odvedou rodiče do svých tříd, poskytnou informace týkající se školního roku 2020/21, organizace družiny a jídelny.
 
 

Informace pro žadatele o kartu ISIC

Vyplněnou žádost o kartu i s poplatkem 250 Kč, prosím přineste, tak jak bylo dohodnuto na informační schůzku pro 1.třídy. Situace však nedovoluje uskutečnit focení Vašich dětí ve škole. Zvolíme proto náhradní řešení: Než odevzdáte přihlášku, pošlete prosím tzv. průkazkovou fotografii Vašeho dítěte společně s jeho jménem na e-mailovou adresu bartos@edu-zssnp.cz (nejpozději do 30.6.2020). Stačí fotografie z mobilního telefonu, potřebné je však, aby za fotografovaným dítětem bylo světlé pozadí. Nejlépe bílá stěna bez jakýchkoliv vzorů. Vzor viz. níže umístění obrázek.Bez zaslané fotografie nebude možné žádost během prázdnin vyřídit!

 

Zpět