Hledáme rodiny, které poskytnout večeři zahraničním studentům v projektu Edison v termínu 1. – 5. 6.

05.05.2014 22:53

Nabídka pro žáky a jejich rodiče:

Ve škole budou týden učit vysokoškoláci z různých zemí světa v tzv. projektu EDISON.  Od 4. ročníku projdou všemi třídami školy a budou anglicky představovat svoje země. Můžete je pozvat na večeři a večerní program k vám domů, a to buď po jednom, nebo i více studentů najednou.  Budou bydlet v hotelu Alessandria, takže  vyzvednou je můžete vždy  v 17 h před hotelem. Podívejte se do tabulky a napište mi (hartingerova@zssnp.cz) , jestli máte o tuto možnost zájem. Uveďte prosím datum a počet studentů, případně i jména. Jazykem komunikace je angličtina.

Jméno

2.6. PO

3.6. ÚT

4.6. ST

5.6. ČT

Emir Fazlovič

Bosna a Herzegovina

 

 

 

 

 

Noah Quellette

USA

 

 

 

 

 

Marco Marini

Mexiko

 

 

 

 

 

Misha Ashar

Indie

 

 

 

 

 

Annah Chulam

Brazílie

 

 

 

 

 

Olga Tarasenko

Rusko 

 

 

 

 

 

Sonie Chenng

Hong Kong

 

 

 

 

 

Yuwei Zhang

Čína

 

 

 

 

 

 

Zpět