FLORBAL - žáci 8. a 9. tříd na okresním kole

18.11.2019 14:01
V pondělí, 18.11.2019, se vybraní žáci 8. a 9. tříd zúčastnili okresního kola florbalového turnaje, který se konal v tělocvičně ZŠ Kukleny HK. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 základních škol a hrálo se systémem každý s každým. Celkem tedy chlapci odehráli 5 zápasů, z nichž 2 vyhráli (1:0 ZŠ Josefa Gočára HK, 3:0 ZŠ Černilov), 2 remizovali (1:1 ZŠ Úprkova HK, 1:1 ZŠ Kukleny HK) a 1 prohráli (0:1 ZŠ Jiráskovo náměstí HK). V celkovém pořadí tak obsadili 3. místo. Nutno říci, že od postupu do okresního finále dělil žáky pouze jeden obdržený gól. 
 
Naši školu reprezentovali: Martin Potoček, Matěj Pařízek, Jan Pelouch, Dominik Nefe, Jan Hypský, Robert Forejtek, Matyáš Vacek, Jan Pek, Lukáš Doležal, Tomáš Jerge, Martin Žaloudek a David Horák.
 
Žákům děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.
 
Zpět