Druháci a ekologie

07.06.2019 08:58
Žáci 2.A a 2.C se dne 4.6. zúčastnili interaktivního hudebního představení ekologicky laděné pohádky. Na program třídní učitelky své žáky předem připravili na základě metodického pracovního listu tak, aby žáci mohli s herci spolupracovat. Součástí bylo vyluštění textu písně, která provázela celý program. Cílem divadelního představení bylo osvojení základního principu ekologického chování.
Druháci a ekologie
Žáci 2.A a 2.C se dne 4.6. zúčastnili interaktivního hudebního představení ekologicky laděné pohádky. Na program třídní učitelky své žáky předem připravili na základě metodického pracovního listu tak, aby žáci mohli s herci spolupracovat. Součástí bylo vyluštění textu písně, která provázela celý program. Cílem divadelního představení bylo osvojení základního principu ekologického chování.

 

Zpět

Fotogalerie:

/album/fotogalerie150/img-6762-jpg/ /album/fotogalerie150/img-6763-jpg/