Dobrovolná sbírka MYSLÍME NA VÁS

24.03.2021 19:45

Vážení rodiče,
naše škola organizuje DOBROVOLNOU sbírku surovin a žákovských výtvorů pro zdravotníky s názvem "Myslíme na Vás". Pokud byste se chtěli zúčastnit, budete moci nosit ke škole suroviny, které budou následně předány na koronavirové oddělení, konkrétně na ARO a JIP. Žáci mohou přispět svými výtvory, např. obrázky, motivačními citáty apod.

Seznam surovin:

zrnková káva
čaj
trvanlivé mléko
minerální voda 
šťáva
sušenky
čokolády
müsli tyčinky
jiné sladkosti

Tipy pro žáky:
Baví tě kreslení? Namaluj obrázek!
Rád/a něco vyrábíš? Můžeš vytvořit např. přáníčko k uzdravení.
Máš rád/a citáty? Vymysli nebo najdi motivační citát.
Humor je tvoje parketa? Vymysli nebo vyhledej slušný vtip a napiš ho!
Jsi mladý/á spisovatel/ka? Napiš krátký příběh, např. pohádku, povídku, vtipnou historku, básničku, laskavý dopis apod. 

Suroviny a žákovské výtvory bude možné nosit ve všední dny od 8:00 - 18:00 do krabice u hlavního vchodu od 22. 3. - 30. 3. Suroviny budou pravidelně přemisťovány dovnitř budovy školy, aby je nikdo jiný neodnesl. Sbírka bude předána zdravotníkům 31. 3. 
Chápeme, že nemůže přispět každý. Děkujeme za spolupráci v této těžké době a přejeme hlavně pevné zdraví!

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI!
Zpět