Deváťáci na Novém Hradci

04.05.2016 17:45

Ve středu 4. května vyrazily naše dvě deváté třídy na Hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové, kde pro ně byl připraven velmi zajímavý výukový program Vesmír. Své nově získané vědomosti žáci využijí nejen při hodinách fyziky. Pohled na hvězdné nebe v novém planetáriu je také nezapomenutelný zážitek.

A přestože nám počasí příliš nepřálo (rozhodně jsme vybrali jediný nejkrásnější den v týdnu :o), odvážně jsme vyrazili na Planetární stezku, kterou jsme ale díky dešti prolétli málem rychlostí světla.

Měli jsme v plánu ke konci našeho výletu posedět u ohýnku na Biřičce. Ohniště však plavalo ve vodě, a tak jsme nepohrdli blízkou restaurací. Ohýnek nás zahřál alespoň z tamního krbu.

No a teď už se doma všichni sušíme…

Zpět

Fotogalerie:

/album/fotogalerie3/dscn4228-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4229-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4230-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4231-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4234-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4236-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4238-jpg/ /album/fotogalerie3/dscn4239-jpg/