ATLETIKA - POHÁR ROZHLASU páté místo v okresním kole

09.05.2016 20:52

Družstvo mladších žáků a mladších žákyň (6.-8. r.) se v pátek 6. května zúčastnilo okresního finále Poháru rozhlasu. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 1000m / 800m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, štafety 4x60m. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: Pavel Pašta, Štefan Eliáš, Vladimír Hypský, Michal Keprta, Vít Kvasnička, David Pavel, David Kollátor, Adrian Tuček, a družstvo mladších žákyň ve složení: Amelie Voříšková, Hanka Tranová, Anna Navrátilová, Tereza Vyhlídová, Denisa Jansová, Tereza Králíčková, Klára Hamáčková a Anna Faltová. Chlapci i dívky svými výkony přispěli v konkurenci dvanácti škol k pátému místu v soutěži družstev mladších žáků i mladších žákyň.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Zpět