ATLETIKA - POHÁR ROZHLASU mladší žáci 3. místo, mladší žákyně 4. místo

11.05.2018 10:16

Družstva mladších žáků a mladších žákyň (6. - 7. r.) se ve čtvrtek 10. května zúčastnila okresního finále Poháru rozhlasu. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 1000m / 600m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem, štafety 4x60m. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: Hejtmánek Filip, Hypský Jan, Machnik-Gill Max, Pek Jan, Pilař Martin, Podolský Petr, Potoček Martin, Vorlický Šimon, Žaloudek Martin a družstvo mladších žákyň ve složení: Bondarchuk Alexandra, Hradilová Žofie, Jelínková Nela, Křepelová Anna, Luňáková Viktorie, Vodvárková Stella, Zahradníčková Nela. Chlapci obsadili v konkurenci dvanácti škol 3. místo a získali tak pohár a medaile, děvčata vybojovala v konkurenci třinácti škol 4. místo.

Viděli jsme krásné individuální úspěchy: Žofie Hradilová vyhrála skok daleký výkonem 3,93m; Anna Křepelová skončila ve skoku dalekém na 2. místě; Nela Zahradníčková se umístila na 2. místě v hodu míčkem a 1. místo získala štafeta ve složení Viktorie Luňáková, Nela Jelínková, Nela Zahradníčková a Žofie Hradilová . Z chlapců nejlepších výsledků dosáhli: Jan Pek obsadil 1. místo ve skoku vysokém, Filip Hejtmánek skončil na 2. místě v hodu míčkem.

 

Všem blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy

Zpět